DEKORATİF KÜLTÜR TAŞ KAPLAMALARI

Taş Duvar Kaplamaları: Düzgün ve köşeli ama farklı boyutlarda ki taş bloklardan oluşan bu şık görüntülü duvar kaplamasıyla,mekanlarda hem doğal hem de modern bir farklı tarzla beraber tarihe uzanan bir ince, keskin çizgi ve tarihi bir görünüm yakalamak mümkün. Duvarlarınıza farklı bir görünüm katın.

Müşteri Hizmetleri : 0216 592 18 84DEKORATİF KÜLTÜR TUĞLASI KAPLAMA MODELLERİ

Tuğla Duvar Kaplamaları: Dekoratif Tuğla kaplama modelleri, Değişik form ve farklı renk tonlarındaki tuğlaların bir araya gelmesiyle, her türlü dekorasyonda kendini gösteren duvarlar ile samimi ve sıcak mekanlar oluşturur.Klasikten modern görünümlü her türlü dekorasyonda kendini şık gösteren,farklı renk tonlarına sahiptir; tuğla duvar dekorasyonu.DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ DUVAR KAPLAMA PANELLERİ

Doğal Taş ve Tuğla Görünümlü Duvar Panelleri : Duvar Panelleri taşının keskin ve yıllanmış hatları evinize ve iş yerinize kendi görkemini, ulaşılmazlığını vurgulayarak, farklı bir asalet ile duygularınıza tamamen hakim olacaktır. Rustico duvar kaplaması ile doğal taş dokusunun insanda hissettirdiği duygusal dengeleme etkisi sizleri de derinden etkiler ve size de yansır.

 

ÖLÇÜ

Taş Kaplama

PROJE

Taş Kaplama panelleri

ÜRÜNLER

Doğal Görünümlü Taş Kaplama panelleri

SEVKİYAT

Taş Panel Kaplama modelleri

UYGULAMA

Dekoratif taş

Uygulamak istediğiniz alanı EN - BOY şeklinde ölçerek hesaplayabilirsiniz. (ENXBOY) Köşe alanlarınız için sadece yükseklik ölçmeniz yeterli olacaktır. Mimari projelerinize, özel iskonto yapmaktadır. Özel mimari projeleriniz için iletişim sayfamızdan mail gönderebilir veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde ki tüm ürünleri görebilirsiniz. Kültür taşları, Kültür Tuğlaları, Taş Paneller katagorileri altında alternatif modeller ve renk seçenekleri mevcuttur. Türkiye'nin her bölgesine anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmaları ile ürünlerinizin gönderimi yapılmaktadır. Dilerseniz istanbul depomuzdan da ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Uygulama ekibiniz var ise bizlerinde desteği ile uygulamak istediğiniz alana güzel görünümler verebilirsiniz. Dilerseniz bizlerden de usta isterniz.
TAŞ PANEL E-KATALOG            KÜLTÜR TAŞI E KATALOG
 Dekoratif Fiberglas Taş Panel Duvar Kaplamaları E-Katalog Sayfası Ürün Çeşitleri Dekoratif dış cephe taş duvar kaplamaları ürün
çeşitlerini sol tarafta
bulunan e katalog resimine
tıklayarak taş panel e katalog sayfamıza
ulaşabilir
diğer ürün çeşitlerini ve renk modellerini incelersiniz.

Taş panel ebatları; 3.33cm x 1.33cm olarak değişir.
Kalınlık; 
ortalama 1-3 cm kadar, taş panel modelleri
fiberglas
malzemeden doğal taş desenlerinden üretilir.
 Dekoratif Kültür Taşı Kaplamaları E-Katalog Sayfası Dekoratif kültür taş duvar kaplaması doğal
taş dokularından üretilir. Kültür taşı ebatı
taş modeline değişir. Sol tarafta bulunan
resimden e katalog sayfasına ulaşabilir,
diğer tüm kültür taşı modellerini ve renkleri
incelersiniz. Ürün adı ve kodunu tarafımıza 
bildirip siparişinizi verebilirsiniz.

Top ItemsBest Sales

Akustik Sünger