Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları, Taş duvar kaplama modelleri Bulunduğu mekana ekrunun sıcak dokunuşlarını getiren bir üründür. Özellikle sert hatlı mekanları ısıtır ve yumuşatır. Tamamen doğal renge sahip taş duvar kaplama malzemesi, farklı mekanlarda kullanılabilen bir duvar kaplama ürünü. Doğal taş dokulu görünümü nedeniyle özellikle ahşap malzeme ile birlikte mükemmel uyum gösterir.

Antik Kale Tasi Dis Cephe tas duvar kaplamaBeyaz tas duvar kaplamaDekoratif tas duvar kaplama buyuk vadi tasi

dekor tas duvar kaplama modelleriDis Cephe Tas Duvar KaplamalariDis Cephe Tas Kaplamalari

ic cephe tas duvar kaplamalariic mekan tas dekor kaplama modeliKapi onu tas duvar kaplama

Kayrak tasi domanic duvar tas modeliRustik Tasi duvar kaplama modeliRustik Tasi Duvar Kaplama Modelleri

Siyah Tas duvar kaplamalariTarla tasi dekoratif tas duvar kaplamalariTas duvar kaplama Cephe modeli

 

Kültür taşı duvar kaplama malzemeleri

Ürünlerimiz, hafif agrega, yüksek mukavemetli portlant çimento ve inorganik demir oksit boya pigmentlerinden oluşur. Bünyesindeki hafif agrega sayesinde; 1 m2 de yaklaşık 30-40 kg ağırlığa sahiptir. Bu özelliği ile hem taşıma ve depolamada, hem de uygulamada büyük rahatlık sağlar. Sena Stone, uyguladığınız yüzeylere çok daha az yük bindirmektedir. Böylece ürünlerimiz, yapınızın deprem gibi kritik durumlarda davranışını olumsuz etkilememektedir ve olası riskleri ortadan kaldırmaktadır. Hafif olmasının yanında, tasarım aşamasında birbirine uyumlu olarak dizayn edilmesi ve istenildiğinde kolayca uygun ölçüye getirilebilmesiyle, ürünlerimizin uygulanması doğal taşa göre çok daha hızlı ve az maliyetle yapılır. Ayrıca yapısındaki boşluklu hafif agregalar, yapılarınızda ses ve ısı yalıtımı sağlanmasına katkıda bulunur.

İçerisindeki yüksek mukavemetli (425 kgf/cm2) çimento, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Ürünlerin hamuruna katılan ana renkler, taşın her noktasında bulunmaktadır. Ayrıca, özel boyama teknikleri kullanılarak oluşturulan doğal yüzey renk efektleri ürünlerin doğal görünmesini sağlar. Tüm bu işlemlerde kullanılan en kaliteli, ithal demir oksit, inorganik boyaları sayesinde, ürünlerin güneş ışığından, zorlu hava şartlarından etkilenmeden canlılığını korur. Ürünlerin kalınlıkları 2 – 3.5 cm arasında değiştiği için uygulama yaptığınız mekanlarda gereksiz yer kayıplarıyla karşılaşmazsınız.

Duvarlara yapışan kısmı düz olduğu için, tüm uygulamada düzenli ve estetik bir görünümü herhangi ekstra bir işlem yapmadan sağlanır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları, duvar köşelerinde blok taş görünümü vereceğinden, düz yüzeylerde yakaladığınız doğallık ve estetiği köşelerde de sürdürebileceksiniz.

Akustik Sünger