Sena Stone Dekoratif Duvar Kaplama Sistemleri | Dekoratif Taş & Tuğla Üretici Firma
(0216) 592 18 84 (0532) 133 22 01 pazarlama@senastone.com
0216 592 18 84 pazarlama@senastone.com

SENA STONE,  2001 yılında kurulan firmamız, dekoratif kaplama ürünleri alanında toptan ve parekende olarak başlamıştır. Dekoratif taş ve tuğla panel ürünlerinin Türkiye’de imalat satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır.Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Vizyonumuz

Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi rotasında,geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş tecrübelerinin desteğiyle teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde,şeffaf ve dinamik yapıyla müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen,değerli bir marka olmak.Doğru zamanda,doğru hizmet,doğru maliyet.

Misyonumuz

Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolay bir şekilde uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.